1867–1946
85
148 %
850 000 Kč
2 450 000 Kč
olej, lepenka
67 x 96 cm
Signatura: sign. LD V. Radimský
Vyvolávací cena: | 195 000 Kč |
olej, lepenka
69 x 100 cm
Signatura: sign. PD V. Radimský
olej, lepenka
70 x 99 cm
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
kolem r. 1915
olej, lepenka
50 x 65 cm
Signatura: sign. PD Radimský
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |