1867–1946
85
148 %
850 000 Kč
2 450 000 Kč
olej, lepenka
70 x 100 cm
Signatura: sign. PD V Radimský
Vyvolávací cena: | 290 000 Kč |
olej, lepenka
70 x 100 cm
Signatura: sign. LD V Radimský
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
olej, lepenka
70 x 100 cm
olej, lepenka
70 x 98,5 cm
Signatura: sign. LD V. Radimský
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |