1867–1946
85
148 %
850 000 Kč
2 450 000 Kč
olej, lepenka
68 x 80 cm
Signatura: sign. PD V. Radimský
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
olej, malířská lepenka
54,6 x 73 cm
Signatura: sign. PD Radimský
Vyvolávací cena: | 490 000 Kč |
kolem 1900
olej, plátno
64 x 55 cm
Signatura: sign. LD V. Radimský
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, lepenka
71,5 x 101 cm
Signatura: sign. PD V Radimský
olej, lepenka
69 x 99 cm
Signatura: sign. PD VRadimsky
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
olej, lepenka
70 x 100 cm
Vyvolávací cena: | 550 000 Kč |