1867–1946
85
148 %
850 000 Kč
2 450 000 Kč
olej, lepenka
50,5 x 71 cm
Signatura: sign. PD V. Radimský
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, lepenka
71 x 100 cm
Signatura: sign. LD V. Radimský
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
olej, plátno
52 x 72 cm
Signatura: PD V Radimský
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
olej, lepenka
71 x 100 cm
Signatura: LD V. Radimský
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
olej, plátno
54,5 x 81,5 cm
Signatura: LD V. Radimský
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |