1867–1946
85
148 %
850 000 Kč
2 450 000 Kč
olej, lepenka
70 x 100 cm
Signatura: sign. PD V Radimský
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
olej, lepenka
70 x 80 cm
Signatura: sign. LD V Radimský
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, lepenka
70 x 100 cm
Signatura: sign. PD V. Radimský
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
olej, lepenka
50 x 70 cm
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
olej, lepenka
50 x 71 cm
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |