1867–1946
85
148 %
850 000 Kč
2 450 000 Kč
olej, lepenka
71 x 101 cm
Signatura: sign. PD V. Radimský
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
po r. 1910
olej, lepenka
70 x 100 cm
Vyvolávací cena: | 72 000 Kč |
kol.r. 1920
olej, lepenka
70 x 100 cm
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
kol.r. 1910
olej, lepenka
70 x 100 cm
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |