1867–1946
85
148 %
850 000 Kč
2 450 000 Kč
olej, lepenka
67 x 100 cm
Signatura: sign. LD V Radimský
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
olej, lepenka
81 x 69 cm
Signatura: sign. PD V Radimský
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, lepenka
71 x 100 cm
Signatura: sign. PD V. Radimský
Vyvolávací cena: | 550 000 Kč |
olej, lepenka
73 x 102 cm
Vyvolávací cena: | 290 000 Kč |