1867–1946
85
148 %
850 000 Kč
2 450 000 Kč
kol. r. 1895
olej, lepenka
70 x 97 cm
Signatura: V Radimský
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
kol. r. 1925
olej, lepenka
71 x 100,5 cm
Signatura: sign. LD V. Radimský
Vyvolávací cena: | 165 000 Kč |
olej, lepenka
67 x 96 cm
Signatura: sign. PD V. Radimský
Vyvolávací cena: | 195 000 Kč |
olej, lepenka
70 x 50 cm
Signatura: sign. LD Radimský
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, lepenka
67 x 96 cm
olej, lepenka
69 x 100 cm
olej, lepenka
70 x 99 cm
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
kolem r. 1915
olej, lepenka
50 x 65 cm
Signatura: sign. PD Radimský
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
kol. r. 1910
olej, lepenka
66 x 95 cm
Signatura: sign. V. Radimský
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
kol. r. 1905
olej, lepenka
50 x 70 cm
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
olej, plátno
65 x 92 cm
Signatura: sign. VD V. Radimský
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej, lepenka
71 x 101 cm
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |