1867–1946
85
148 %
850 000 Kč
2 450 000 Kč
po r. 1910
olej, lepenka
70 x 100 cm
Signatura: sign. PD V. Radimský
Vyvolávací cena: | 72 000 Kč |
kol.r. 1910
olej, lepenka
70 x 100 cm
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
kol.r. 1920
olej, lepenka
70 x 100 cm
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
olej, malířská lepenka
41 x 60 cm
Signatura: sign. LD V. Radimský
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
66 x 92 cm
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, lepenka
35 x 50 cm
olej, lepenka
70 x 100 cm
Signatura: sign. LD Radimský
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
1895-1900
olej, plátno
52 x 72 cm
Signatura: sign. LD Radimský
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |