1919–1996
711
148 %
204 357 Kč
2 070 Kč
950 000 Kč
olej, plátno
56 x 47 cm
Signatura: sign. PD Janeček 1950
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
1954
kvaš, akvarel, karton
60 x 48 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček 1954
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |