1871–1962
142
148 %
53 500 Kč
9 700 Kč
150 000 Kč
olej, lepenka
35 x 50 cm
Signatura: O. Bubeníček
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, lepenka
50,5 x 67 cm
Signatura: O. Bubeníček
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
olej, plátno
35 x 50 cm
Signatura: sign. PD O. Bubeníček 19.
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
kol. r. 1935
olej, karton
33 x 48 cm
Signatura: sign. LD O. Bubeníček
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
kol. r. 1930
olej, karton
40 x 50 cm
olej, lepenka
24 x 34 cm
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
kolem r. 1930
olej, lepenka
26 x 50 cm
Signatura: sign. PD O. Bubeníček
olej, lepenka
37 x 50 cm
Signatura: sign. LD O Bubeníček
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
olej, lepenka
35 x 51 cm
1916
olej, malířská lepenka
35 x 50 cm
Signatura: sign. LD O. Bubeníček 16
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
kolem r. 1930
olej, lepenka
26 x 36 cm
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
kolem r. 1930
olej, lepenka
25,5 x 36 cm