1871–1962
142
148 %
53 500 Kč
9 700 Kč
150 000 Kč
olej, lepenka
v 34 ✕ š 49,5 cm
Signatura: PD O Bubeníček
olej, karton
v 25 ✕ š 33 cm
Signatura: LD O Bubeníček, na rubu 1918 / Ota Bubeníček
olej, lepenka
v 31,5 ✕ š 24 cm
Signatura: PD O. Bubeníček 08
olej, karton na lepence
v 20,5 ✕ š 30,5 cm
Signatura: LD O Bubeníček
olej, lepenka
v 25,5 ✕ š 35 cm
Signatura: LD O Bubeníček
olej, lepenka
v 23,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD O Bubeníček
v 64,5 ✕ š 47,5 cm
Signatura: PD O. Bubeníček
olej, lepenka
v 31 ✕ š 35,5 cm
Signatura: LD O Bubeníček, na rubu 1924 Ota Bubeníček
uhel, pastel
v 44,5 ✕ š 36,5 cm
Signatura: LD O Bubeníček
olej, lepenka
v 21,5 ✕ š 31 cm
Signatura: LD O Bubeníček, na rubu Ota Bubeníček
v 13,5 ✕ š 12 cm
Signatura: neznačeno
kresba tužkou, oboustranná
19,5 x 57 / 19,5 x 28,5 cm
Signatura: neznačeno