1871–1962
142
148 %
53 500 Kč
9 700 Kč
150 000 Kč
olej, plátno
v 65 ✕ š 94 cm
Signatura: PD O. Bubeníček 1904
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olej, lepenka
v 22,5 ✕ š 30 cm
Signatura: PD O. Bubeníček 12
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej, lepenka
v 35 ✕ š 49,5 cm
Signatura: LD O Bubeníček
1902
olej, lepenka
49 x 64 cm
Signatura: sign. PD Otto Bubeníček Pod Čerchovem 1902
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
olej, lepenka
33 x 50 cm
Signatura: sign. PD O. Bubeníček
Vyvolávací cena: | 16 500 Kč |
1902
olej, lepenka
26,5 x 33 cm
Signatura: sign. PD O. Bubeníček 02
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, lepenka
25 x 35 cm
Signatura: sign. LD O. Bubeníček
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, malířská lepenka
25 x 35 cm
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, malířská lepenka
41 x 51 cm
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, lepenka
26 x 35,5 cm
olej, plátno, lepenka
24 x 34 cm
olej, plátno
53 x 73 cm
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |