1871–1962
142
148 %
53 500 Kč
9 700 Kč
150 000 Kč
olej, lepenka
26 x 31 cm
Signatura: sign. PD O. Bubeníček
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
1924
olej, lepenka
25 x 31 cm
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olej, malířská lepenka
31 x 32 cm
Signatura: sign. LD O. Bubeníček
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, plátno
50 x 60 cm
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, lepenka
40 x 49 cm
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |