1871–1962
142
148 %
53 500 Kč
9 700 Kč
150 000 Kč
kol. r. 1930
olej, překližka
35 x 38 cm
Signatura: sign. PD O. Bubeníček
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
1916
olej, lepenka
40 x 50 cm
Signatura: sign. LD O. Bubeníček 16.
Vyvolávací cena: | 27 000 Kč |
olej, lepenka
35 x 50 cm
Signatura: O. Bubeníček
olej, lepenka
50,5 x 67 cm
Signatura: O. Bubeníček
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |