1871–1962
142
148 %
53 500 Kč
9 700 Kč
150 000 Kč
olej, lepenka
50 x 70 cm
Signatura: sign. LD O. Bubeníček
1902
49 x 64 cm
Signatura: sign. PD Otto Bubeníček Pod Čerchovem 1902