1871–1962
142
148 %
53 500 Kč
9 700 Kč
150 000 Kč
1925 - 30
olej, lepenka
26,5 x 36 cm
Signatura: sign. PD O. Bubeníček
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
1909
olej, lepenka
35,5 x 25 cm
Signatura: sign. LD O. Bubeníček 09
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, lepenka
24,5 x 35 cm
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
1915 - 20
olej, lepenka
50 x 66,5 cm
Signatura: sign. LD O. Bubeníček
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
1902
olej, lepenka
32 x 24,5 cm
Signatura: sign. LD O. Bubeníček 1902
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
kol.r. 1920
olej, karton
34 x 50 cm
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |