1871–1962
142
148 %
53 500 Kč
9 700 Kč
150 000 Kč
1916
olej, malířská lepenka
35 x 50 cm
Signatura: sign. LD O. Bubeníček 16
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
kolem r. 1930
olej, lepenka
25,5 x 36 cm
Signatura: sign. PD O. Bubeníček
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
kolem r. 1930
olej, lepenka
26 x 36 cm
olej, plátno
50 x 66 cm
Signatura: sign. LD O. Bubeníček
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |