1871–1962
142
148 %
53 500 Kč
9 700 Kč
150 000 Kč
olej, lepenka
36 x 52 cm
Signatura: sign. PD O. Bubeníček
Vyvolávací cena: | 17 000 Kč |
olej, lepenka
35,5 x 50 cm
Signatura: sign. PD O. Bubeníček 30
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
kol. r. 1910
olej, překližka
40 x 50 cm
Signatura: sign. LD O. Bubeníček
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
1922
olej, lepenka
35,5 x 48 cm
Signatura: sign. PD O. Bubeníček 22
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, karton
25 x 34 cm
olej, lepenka
51 x 67 cm
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |