1871–1962
142
148 %
53 500 Kč
9 700 Kč
150 000 Kč
olej, plátno
35 x 50 cm
Signatura: sign. PD O. Bubeníček 19.
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
kol. r. 1935
olej, karton
33 x 48 cm
Signatura: sign. LD O. Bubeníček
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
kol. r. 1930
olej, karton
40 x 50 cm