1871–1962
142
148 %
53 500 Kč
9 700 Kč
150 000 Kč
olej, plátno
v 59 ✕ š 75 cm
Signatura: PD O. Bubeníček 08
olej, lepenka
v 25,5 ✕ š 33,5 cm
Signatura: LD O. Bubeníček, na rubu Ota Bubeníček 1943