1871–1962
142
148 %
53 500 Kč
9 700 Kč
150 000 Kč
olej, malířská lepenka
41 x 51 cm
Signatura: sign. LD O. Bubeníček
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, malířská lepenka
25 x 35 cm
Signatura: sign. PD O. Bubeníček
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, lepenka
25 x 35 cm
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, lepenka
26 x 35,5 cm
olej, plátno, lepenka
24 x 34 cm