1871–1962
142
148 %
53 500 Kč
9 700 Kč
150 000 Kč
olej, plátno
53 x 73 cm
Signatura: sign. PD O. Bubeníček
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, dřevo
35 x 49,5 cm
Signatura: sign. LD O. Bubeníček
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, lepenka
35 x 49 cm
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
1905
olej, lepenka
35 x 49 cm
Signatura: sign. LD O. Bubeníček 05
Vyvolávací cena: | 17 000 Kč |
kolem r. 1920
olej, malířská lepenka
52,5 x 60 cm
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, lepenka
36 x 49 cm
Signatura: sign. PD Ota Bubeníček 20
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |