1871–1962
142
148 %
53 500 Kč
9 700 Kč
150 000 Kč
olej, lepenka
26,5 x 33,5 cm
Signatura: sign. PD O. Bubeníček
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
olej, lepenka
34,5 x 50 cm
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, karton
51 x 65 cm
Signatura: sign. LD O. Bubeníček
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
1909
olej, lepenka
66 x 50 cm
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, lepenka
40 x 49 cm
Signatura: sign. PD O. Bubeníček 23
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, lepenka
50 x 66 cm
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |