1871–1962
142
148 %
53 500 Kč
9 700 Kč
150 000 Kč
olej, lepenka
24 x 34 cm
Signatura: sign. LD O. Bubeníček
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
kolem r. 1930
olej, lepenka
26 x 50 cm
Signatura: sign. PD O. Bubeníček
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, lepenka
35 x 51 cm
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olej, lepenka
37 x 50 cm
Signatura: sign. LD O Bubeníček
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |