1930–2018
82
134 %
19 000 Kč
2 465 Kč
40 000 Kč
kresba uhlem, karton
88 x 62,5 cm
Signatura: PD Miroslav Štolfa 97
kresba uhlem, karton
88 x 62,5 cm
Signatura: PD Miroslav Štolfa 96
kresba uhlem, karton
88 x 62,5 cm
kresba uhlem, karton
88 x 62,5 cm
olej, plátno
90 x 70 cm
Signatura: PD Miroslav Stolfa 96
kombinovaná grafická technika
15,5 x 12,5 cm
Signatura: PD Miroslav Štolfa 85
kresba uhlem, karton
88 x 62,5 cm
kresba uhlen karton
88 x 62,5 cm
olej, plátno
90 x 70 cm
akvarel
59 x 41 cm
Signatura: PD Štolfa 79
akvarel
59 x 41 cm
Signatura: PD Miroslav Štolfa 79
kombinovaná grafická technika 13/50
31 x 28 cm
Signatura: PD Miroslav Štolfa 01