1930–2018
82
134 %
19 000 Kč
2 465 Kč
40 000 Kč
2005
barevný pastel
27,5 x 34,5 cm (výřez)
Signatura: PD M. Štolfa 05
kresba uhlem, karton
88 x 62,5 cm
Signatura: PD Miroslav Štolfa 97
kresba uhlem, karton
88 x 62,5 cm
Signatura: PD Miroslav Štolfa 96
49 x 63 cm
Signatura: LD M. Štolfa 79
akvarel
40 x 75,5 cm (výřez)
Signatura: PD M. Štolfa 59.
kresba uhlem, karton
88 x 62,5 cm
kresba uhlem, karton
88 x 62,5 cm
olej, plátno
70 x 50 cm
grafický list, tempera, papír na papíru
15,5 x 12,5 cm
Signatura: PD Miroslav Štolfa 85
kresba uhlem, karton
88 x 62,5 cm
kresba uhlem, karton
88 x 62,5 cm
Signatura: PD Miroslav Stolfa 96
olej, lepenka
34 x 42 cm
Signatura: PD M. Stolfa 89