1930–2018
82
134 %
19 000 Kč
2 465 Kč
40 000 Kč
kombinovaná technika 16/70
28 x 24 cm
Signatura: Miroslav Štolfa 91
linoryt 2/100
15,5 x 11,5 cm
Signatura: M. Štolfa
2000
lept 6/200
22,5 x 17,5 cm
Signatura: Miroslav Štolfa 2000
2000
lept 6/200
22,6 x 17,7 cm
2000
lept 6/200
22,5 x 17,5 cm
olej, plátno
90 x 70 cm
Signatura: PD Miroslav Štolfa 90
litografie 2/10
17 x 24 cm
Signatura: Miroslav Štolfa 96
2000
komb. technika
22,6 x 17,7 cm
kresba uhlem
62,5 x 88 cm
Signatura: Miroslav Štolfa 97
akryl, sololit
30 x 30 cm
Signatura: M. Štolfa 82
akryl, lepenka
18 x 13 cm
Signatura: Štolfa 92
akryl, sololit
18 x 13 cm
Signatura: M. Štolfa 92