1930–2018
82
134 %
19 000 Kč
2 465 Kč
40 000 Kč
akryl, deska
v 18 ✕ š 13 cm
Signatura: PD M. Štolfa 87
olej, plátno
v 100 ✕ š 150 cm
Signatura: PD Miroslav Štolfa 11, na rubu Miroslav Štolfa 2011
akryl, sololit
v 90 ✕ š 70 cm
Signatura: PD Miroslav Štolfa 2007, na rubu Miroslav Štolfa 2007
v 22,5 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD Miroslav Štolfa 2000
barevný vypalovaný linoryt
v 15,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD Miroslav Štolfa 85