1930–2018
82
134 %
19 000 Kč
2 465 Kč
40 000 Kč
olej, plátno
90 x 70 cm
Signatura: PD Miroslav Štolfa 90
litografie 2/10
17 x 24 cm
Signatura: Miroslav Štolfa 96
2000
komb. technika
22,6 x 17,7 cm
Signatura: Miroslav Štolfa 2000
kresba uhlem
62,5 x 88 cm
Signatura: Miroslav Štolfa 97