1930–2018
82
134 %
19 000 Kč
2 465 Kč
40 000 Kč
litografie 2/10
17 x 24 cm
Signatura: PD Miroslav Štolfa 96
grafický list, reliéfní tisk 16/70
28 x 24 cm
Signatura: PD Miroslav Štolfa 91
olej, plátno
90 x 70 cm
Signatura: PD Miroslav Štolfa 89
uhel, ruční papír
41,5 x 30 cm
Signatura: PD M. Štolfa 65
olej, plátno
90 x 70 cm
olej, plátno
90 x 70 cm
olej, plátno
90 x 70 cm
40 x 26,5 cm
Signatura: PD Miroslav Štolfa 79
40 x 26,5 cm
akryl, plátno
30 x 30 cm
Signatura: PD M. Štolfa 84
akryl, sololit
30 x 30 cm
Signatura: PD M. Štolfa 86
olej, plátno
55 x 55 cm
Signatura: PD Miroslav Štolfa 81