1923–1972
103
142 %
1 450 000 Kč
100 Kč
1 450 000 Kč
olej, plátno
v 52 ✕ š 38 cm
Vyvolávací cena: | 210 000 Kč |
kresba tuší, karton
v 57 ✕ š 57 cm
Signatura: LN Jiří John 1969
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, plátno
v 33 ✕ š 50,5 cm
Signatura: na rubu John Jiří / 1950-51
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
kresba tuší, karton
57 x 57 cm
Signatura: sign. LN Jiří John 1969
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej, vrypy, plátno
32 x 67 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
suchá jehla, autorský tisk, ruční papír
35 x 23,5 cm
Signatura: sign. PD J. J. 68
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
1958-60
olej, plátno
32 x 45 cm
Signatura: sign. UD John
Vyvolávací cena: | 290 000 Kč |
olej, plátno
40 x 35,5 cm
Signatura: sign. PD John 65
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
41 x 29 cm
Signatura: sign. PD Jiří John 1968
Vyvolávací cena: | 13 000 Kč |
suchá jehla, ruční papír, autorský tisk
49 x 49 cm
Signatura: sign. PD monogram J. J. 66
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
30,5 x 22,5 cm
Signatura: sign. na rubu razítko pozůstalosti autora
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, plátno
115 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu Jiří John 1970
Vyvolávací cena: | 750 000 Kč |