1923–1972
103
142 %
1 450 000 Kč
100 Kč
litografie
v 21,5 ✕ š 30,5 cm
Signatura: neznačeno
olej, plátno
115 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu Jiří John