1923–1972
103
142 %
1 450 000 Kč
100 Kč
1 450 000 Kč
olej, plátno
115 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu Jiří John 1970
Vyvolávací cena: | 750 000 Kč |
olej, písky, vrypy, plátno
35,5 x 40 cm
Signatura: sign. PD J. John 63
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |