1923–1972
103
142 %
1 450 000 Kč
100 Kč
1 450 000 Kč
1950 - 1951
olej, plátno
33,5 x 50 cm
Signatura: sign. na rubu John Jiří olej 1950 - 51
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
lept, ruční papír 3/30
27,5 x 26 cm
Signatura: sign. PD Jiří John 1969
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |