1923–1972
103
142 %
1 450 000 Kč
100 Kč
1 450 000 Kč
suchá jehla, ruční papír, autorský tisk
49 x 49 cm
Signatura: sign. PD monogram J. J. 66
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
41 x 29 cm
Signatura: sign. PD Jiří John 1968
Vyvolávací cena: | 13 000 Kč |
olej, plátno
40 x 35,5 cm
Signatura: sign. PD John 65
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |