1923–1972
103
142 %
1 450 000 Kč
100 Kč
1 450 000 Kč
olej, písky, vrypy, plátno
35,5 x 40 cm
Signatura: sign. PD J. John 63
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
suchá jehla 26/50
29,5 x 21,5 cm
Signatura: sign. PD Jiří John 1966
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |