1923–1972
103
142 %
1 450 000 Kč
100 Kč
1 450 000 Kč
40 x 49,5 cm
Signatura: sign. PD Jiří John 1967, LD 2/20
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
40. léta
litografie
21,5 x 30,5 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
1950 - 51
olej, plátno
33 x 50 cm
Signatura: značeno na rubu John Jiří 1950 - 51
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |