1923–1972
103
142 %
1 450 000 Kč
100 Kč
1 450 000 Kč
1961 - 62
olej, plátno
110 x 90 cm
Signatura: značeno na blindrámu Jiří John
Vyvolávací cena: | 490 000 Kč |
kol. r. 1947
olej, plátno
34,5 x 50 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, plátno
40 x 35 cm
Signatura: J. John 66
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |