1923–1972
103
142 %
1 450 000 Kč
100 Kč
1 450 000 Kč
kresba tuší, karton
57 x 57 cm
Signatura: sign. LN Jiří John 1969
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
suchá jehla, autorský tisk, ruční papír
35 x 23,5 cm
Signatura: sign. PD J. J. 68
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olej, vrypy, plátno
32 x 67 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
1958-60
olej, plátno
32 x 45 cm
Signatura: sign. UD John
Vyvolávací cena: | 290 000 Kč |