1923–1972
103
142 %
1 450 000 Kč
100 Kč
1 450 000 Kč
olejová tempera, vrypy, karton na lepence
60 x 80 cm
Signatura: sign. PD Jiří JOHN
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |
41 x 29,5 cm
Signatura: PD Jiří John 1968
Vyvolávací cena: | 13 000 Kč |
29,3 x 21,6 cm
Signatura: na rubu grafického listu Adriena Šimotová, razítko Jiří John Nachlass
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
23,1 x 27 cm
Signatura: PD Jiří John 1968
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
olej, vrypy, písky, plátno
35,5 x 40 cm
Signatura: sign. PD J. John 63
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |