1923–1972
103
142 %
1 450 000 Kč
100 Kč
1 450 000 Kč
kresba tuší, ruční papír Ingres
v 25,5 ✕ š 24 cm
Signatura: UD Jiří John 70
Vyvolávací cena: | 43 000 Kč |
suchá jehla 5/30
v 41,5 ✕ š 45,5 cm
Signatura: PD Jiří John 1968
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
suchá jehla 10/35
v 39,5 ✕ š 30 cm
Signatura: PD Jiří John 1972
olej, vrypy, písky, plátno
35,5 x 40 cm
Signatura: sign. PD J. John 63
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
olej, písky, vrypy, plátno
35,5 x 40 cm
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
suchá jehla 26/50
29,5 x 21,5 cm
Signatura: sign. PD Jiří John 1966
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
1946 - 47
olej, plátno
32 x 35 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
lept, ruční papír 3/30
27,5 x 26 cm
Signatura: sign. PD Jiří John 1969
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
1950 - 1951
olej, plátno
33,5 x 50 cm
Signatura: sign. na rubu John Jiří olej 1950 - 51
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno
30 x 30 cm
Signatura: signatura nezjištěna
Vyvolávací cena: | 170 000 Kč |
41 x 29,5 cm
Signatura: sign. PD Jiří John 1968
Vyvolávací cena: | 8 500 Kč |
olej, plátno
100 x 82 cm
Signatura: sign. PD J. John 68
Vyvolávací cena: | 1 200 000 Kč |