1933–2005
109
159 %
55 000 Kč
4 900 Kč
650 000 Kč
olej, dřevěná deska
60 x 84 cm
Signatura: sign. PD j. vožniak
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
olej, asambláž, deska
100 x 71 cm
Signatura: sign. na rubu jaroslav vožniak 1998
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
lité laky, sololit
50 x 60 cm
Signatura: sign. na rubu jaroslav vožniak
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
olejové laky, asambláž
71 x 99 cm
Signatura: sign. PD Jaroslav Vožniak
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |