1933–2005
109
159 %
55 000 Kč
4 900 Kč
650 000 Kč
asambláž, olej, sololit
80,5 x 103 cm
Signatura: sign. na rubu Jaroslav Vožniak 1994
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
lité laky, deska
197,5 x 147 cm
Signatura: sign. PD J. Vožniak, PU Jaroslav Vožniak, na rubu Jaroslav Vožniak 1992
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
60. léta 20. s
kresba tuší, koláž, dřevěná deska
71 x 100 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
kombinovaná technika, asambláž, plastika, lana, des
125 x 82 x 14 cm
Signatura: sign. PD J. Vožniak 67, na rubu Jaroslav Vožniak
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |