1933–2005
109
159 %
55 000 Kč
4 900 Kč
650 000 Kč
asambláž, dřevěná deska
100 x 71,5 cm
Signatura: sign. vzadu Jaroslav Vožniak 1991
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
tuš, akvarel, karton
41,5 x 59 cm
Signatura: sign. DU Jar. Vožniak
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
laky, sololit
50 x 60 cm
Signatura: sign. na rubu J. Vožniak 1993
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
asambláž, dřevěná deska
100 x 71 cm
Signatura: sign. na rubu Jaroslav Vožniak
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, asambláž, dřevotříska
56 x 67,5 cm
Signatura: sign. DU jaroslav vožniak, na rubu jaroslav vožnik
asambláž, dřevotříska
80 x 100 cm
Signatura: sign. vzadu jaroslav vožniak 1996
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |