1933–2005
109
159 %
55 000 Kč
4 900 Kč
650 000 Kč
1987 - 88
asambláž, koláž, dřevěná deska
45,5 x 58 cm
Signatura: sign. na rubu jaroslav vožniak
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
emailové laky, lepenka
30 x 40 cm
Signatura: na rubu J. Vožniak 1993
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |
emailové laky, sololit
26 x 30,5 cm
Signatura: na rubu jaroslav vožniak 1991
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |
kol. r. 1999
komb. technika, tuš, akvarel, karton
39 x 55,5 cm
Signatura: jaroslav vožniak
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |