1933–2005
109
159 %
55 000 Kč
4 900 Kč
650 000 Kč
asambláž, kolážovaný objekt
v 31 ✕ š 31 ✕ h 6 cm
Signatura: na rubu Jaroslav Vožniak 1999
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, laky, překližka
100 x 100 cm
Signatura: sign. DU J. Vožniak 1978
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
kombinovaná technika, asambláž
52 x 40 cm
Signatura: sign. na rubu Jaroslav Vožniak 1990
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
komb. grafická technika 30/13
45 x 61 cm
Signatura: sign. PD Jaroslav Vožniak 1972
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
emailový lak, sololit
179,5 x 119,5 cm
Signatura: sign. na rubu Jaroslav Vožniak 1992
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
asambláž, sololit
80 x 103 cm
Signatura: sign. na rubu Jaroslav Vožniak 1994
Vyvolávací cena: | 23 000 Kč |
asambláž, dřevěná deska
100 x 71,5 cm
Signatura: sign. vzadu Jaroslav Vožniak 1991
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
tuš, akvarel, karton
41,5 x 59 cm
Signatura: sign. DU Jar. Vožniak
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
laky, sololit
50 x 60 cm
Signatura: sign. na rubu J. Vožniak 1993
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
olej, asambláž, dřevotříska
56 x 67,5 cm
Signatura: sign. DU jaroslav vožniak, na rubu jaroslav vožnik
asambláž, dřevěná deska
100 x 71 cm
Signatura: sign. na rubu Jaroslav Vožniak
asambláž, dřevotříska
80 x 100 cm
Signatura: sign. vzadu jaroslav vožniak 1996
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |