1933–2005
109
159 %
55 000 Kč
4 900 Kč
650 000 Kč
laky, sololit
50 x 60 cm
Signatura: sign. na rubu jaroslav vožniak 1999
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |
42 x 50 cm
Signatura: sign. DU j. vožniak
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
lité laky, lepenka
45 x 55 cm
Signatura: sign. na rubu j. vožniak 1993
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |
2000
asambláž, malba, dřevěná deska
80 x 60 cm
Signatura: sign. na rubu jaroslav vožniak 2000
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
emailové laky, sololit
39,5 x 50 cm
Signatura: sign. PD j. vožniak, na rubu j. vožniak 1993
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
60. léta
koláž, dřevotříska
32 x 48,5 cm
Signatura: sign. na rubu Jaroslav Vožniak
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
kol.r. 1960
komb. technika, tuš, akvarel, papír
36 x 52 cm
Signatura: sign. PD Jaroslav Vožniak
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, plátno
40 x 50,5 cm
Signatura: sign. PD J. Vožniak
nitrolak, dřevěná deska
64,5 x 88 cm
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |