1933–2005
109
159 %
55 000 Kč
4 900 Kč
650 000 Kč
akryl, sololit
142 x 98,5 cm
Signatura: sign. na rubu jaroslav vožniak 1988
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
komb. grafická technika, suchá jehla 30/6
42 x 60 cm
Signatura: sign. PD Jaroslav Vožniak 1974
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
nitrolak, sololit
122 x 200 cm
Signatura: sign. na rubu Jaroslav Vožniak 1995
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
olej, dřevěná deska
60 x 84 cm
Signatura: sign. PD j. vožniak
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
olej, asambláž, deska
100 x 71 cm
Signatura: sign. na rubu jaroslav vožniak 1998
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olejové laky, asambláž
71 x 99 cm
Signatura: sign. PD Jaroslav Vožniak
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
lité laky, sololit
50 x 60 cm
Signatura: sign. na rubu jaroslav vožniak
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
1987 - 88
asambláž, koláž, dřevěná deska
45,5 x 58 cm
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
kol. r. 1999
komb. technika, tuš, akvarel, karton
39 x 55,5 cm
Signatura: jaroslav vožniak
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
emailové laky, sololit
26 x 30,5 cm
Signatura: na rubu jaroslav vožniak 1991
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |
emailové laky, lepenka
30 x 40 cm
Signatura: na rubu J. Vožniak 1993
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |
olej, plátno
45 x 40 cm
Signatura: sign. PD J. Vožniak
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |