1933–2005
109
159 %
55 000 Kč
4 900 Kč
650 000 Kč
olej, plátno
45 x 40 cm
Signatura: sign. PD J. Vožniak
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
laky, sololit
50 x 60 cm
Signatura: sign. na rubu jaroslav vožniak 1999
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |